Zobacz również

Poradnia Dobry Dietetyk

Pozycja
w bazie:
4
Poradnia Dobry Dietetyk
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel: http://www.dietetycy.rzeszow.pl/
Średnia ocena ośrodków
5/5
Wszystkie oceny: 13
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8.00 – 18.00 8.00 – 18.00 8.00 – 18.00 8.00 – 18.00 8.00 – 18.00 Zamknięte Zamknięte

Opis ośrodka zdrowia

Poradnia Dobry Dietetyk to miejsce w którym można zasięgnąć porady z zakresu zdrowego odżywiania. Usługi skierowane są do osób, które nie tylko borykają się z problemami związanymi z nieprawidłowym odżywianiem (np. nadmierną masą ciała czy problemami trawiennymi), ale dla każdego, kto chciałby zdrowiej jeść.

Poradnia świadczy usługi dietetyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Założycielką poradni Dobry Dietetyk w Rzeszowie i pierwszą osobą, która otworzyła gabinet należący do sieci na Podkarpaciu, jest Mgr Elżbieta Noculak - specjalista z dużym doświadczeniem z zakresu dietetyki.
Poradnia została odznaczona wieloma certyfikatami i nagrodami. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć wyróżnienie w kategorii Najlepsze Poradnie dietetyczne w Polsce, otrzymane w 2014 roku i w 2015 roku. Wyróżnienia zostały przyznane przede wszystkim za bardzo dobre wyniki terapeutyczne w pracy z pacjentami, zaangażowanie, a także za promowanie marki Dobry Dietetyk w Polsce.

Oferta usług realizowanych w poradni jest bardzo szeroka. Można skorzystać tutaj przede wszystkim z pomocy dietetyka w zakresie redukcji wagi i poziomu tkanki tłuszczowej.
Poradnia pomaga również osobom, które chciałyby z zdrowy i kontrolowany sposób przybrać na wadze. Usługi dietetyczne obejmują również terapie da pacjentów, którzy borykają się z problemami trawiennymi, mają złe wyniki badań lub potrzebują zdrowej diety jako wsparcia w wyleczeniu choroby.
Kobiety w ciąży oraz rodzice chcący zatroszczyć się o zdrowie dziecka również mogą skorzystać z usług. Usługi, takie jak analiza i ocena budowy ciała, a także zlecenie badań laboratoryjnych są realizowane nieodpłatnie.
Na wizytę można umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej wybierając dogodny dla siebie i dostępny termin. Jadłospisy układane przez dietetyka są opracowywane w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta i dokładnie przemyślane, dlatego pacjenci nie otrzymują ich już na pierwszej wizycie lecz w przeciągu tygodnia.
Jak oceniasz ośrodek?
Terminowość wizyty:
Zadowolenie:
Cena:
Najnowsze opinie w bazie: (13)
Olga
Polecam tego dietetyka, najlepsza poradnia w Rzeszowie.
Paweł
Genialnie rozpisana dieta dla osób cechujących się duża aktywnością fizyczną, bogata w witaminy i składniki energetyczne.
Karolina
Polecam każdemu rodzicowi który boryka się z problemem otyłości u swojego dziecka. Doskonałe podejście do pacjenta.
Joanna
Po drugiej ciąży bardzo ciężko było mi wrócić do wypracowanej sylwetki, na szczęście dzięki konsultacjom z dietetykiem działającym w poradni wszystko wróciło do normy. Polecam z całą wdzięcznością.
Martyna
Dzięki zróżnicowanej oraz zbilansowanej diecie świetnie także poprawiła się kondycja mojej skóry. Ala dla mnie to przede wszystkim podstawa dobrego samopoczucia.
Nikol
Jeśli jesteś na etapie,że chcesz zrobić coś dla siebie, nie czujesz się dobrze we własnym ciele, to jest to dobry moment aby zapisać się na pierwszą wizytę u dietetyka.
Greta
Dietetyk to osoba, która nie tylko układa dietę,ale także motywuje i to jest dla mnie bardzo ważne. Nie każdemu przychodzi łatwo podjęcie decyzji o odchudzaniu, a potem jeszcze stosowanie się do zaleceń dietetyka dlatego takie wsparcie uważam za bardzo cenne.
Marti
Dobry Dietetyk to profesjonalna poradnia dietetyczna prowadzona przez doświadczoną i cenioną dietetyk Elżbietę Noculak. Poradnia ma swoją siedzibę w Rzeszowie, jednak posiada oddziały również w Dębicy oraz Jarosławiu.Świadczy szeroki zakres usług dietetycznych oraz porad.
Paola
Serdecznie polecam tak profesjonalną i ciepłą dietetykę jaką jest mgr Elżbieta Noculak. Świadczy bardzo profesjonalne usługi z zakresu zdrowego odżywiania. Indywidualnie dobrana dieta przynosi bardo korzystne efekty. Polecam
Kazek
Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani dietetyk, potrafiła wyciągnąć mnie na prostą drogę, dzięki odpowiednio dobranej diecie i wsparciu. Polecam poradnie Dobry Dietetyk - Elżbieta Noculak.
Nicol
Mgr Elżbieta Noculak to profesjonalistka z zakresu dietetyki i odpowiedniego żywienia. Jest ze mną od samego początku, kiedy to zdecydowałam się na zdrowy tryb życia i poprawę swojej sylwetki. Zawsze oferuję mi dużo wsparcia i motywacje. Dzięki niej wychodzę na prosto. Polecam z całego serca
~Kinga352
Najlepsza poradnia w Rzeszowie, serdecznie polecam!!
~Celina
Korzystam z usług tej poradni, miła obsługa, a dieta bardzo mi odpowiada, polecam każdemu
Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

Podobne ośrodki zdrowia

Rynek Podgórski 14
31-518
tel: 12 656 27 51
Bądź pierwszy
w ocenie
Starołęcka 18
61-361
tel: 618787132
Bądź pierwszy
w ocenie
Mickiewicza 9
40-092
tel: 322588735
Bądź pierwszy
w ocenie
Bocheńskiego 38a
40-859
tel: 327019727
Bądź pierwszy
w ocenie

Kondycja włosów wiele mówi o naszym...
Jednym z najpopularniejszych zabiegów ostat...
Osocze bogatopłytkowe (Platelet Rich Plasma) jest...
Syrop na kaszel to lekarstwo, dzięki któremu w p...
USG Doppler, czyli tzw. badanie dopplerowskie to n...
Wybielanie zębów Rzeszów w gabinecie dentystycz...