Zobacz również

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu CGF

Pozycja
w bazie:
5
Skoncentrowane Czynniki Wzrostu CGF
Średnia ocena ośrodków
5/5
Wszystkie oceny: 6

Opis ośrodka zdrowia

Młody i piękny wygląd to marzenie wielu osób. Medycyna estetyczna opracowała innowacyjną procedurę odmładzającą CGF, która jest prawdziwym przełomem w rewitalizacji i regeneracji skóry. To propozycja dla tych wszystkich, którzy zauważyli u siebie pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek i utraty jędrności skóry.

CGF wykorzystuje dobroczynne działanie komórek macierzystych w połączeniu ze Skoncentrowanymi Czynnikami Wzrostu. Metoda ta jest w 100 % naturalna, bezinwazyjna, skuteczna i bezpieczna.
To świetna alternatywa dla operacji plastycznych czy stosowania syntetycznych wypełniaczy. Do produkcji w pełni autogenicznego preparatu z komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu, które pomagają w regeneracji skóry wykorzystuje się specjalistyczną wirówkę o wielu fazach wirowania oraz Plasma Maker.
Jest to autonomiczny wypełniacz tkankowy służący do przygotowania procedur CGF. Ten innowacyjny zestaw pozwala na wykonanie zabiegów skutecznie poprawiających kondycję skóry. Wskazaniem do nich są zmarszczki, utrata jędrności skóry twarzy, starzenie się skóry, czy wypadanie włosów.
Efektem to poprawa wyglądu skóry i zauważalne odmłodzenie. Zestaw ten może być wykorzystywany zarówno do zabiegów korygujących, jak i o działaniu profilaktycznych.

Jak oceniasz ośrodek?
Terminowość wizyty:
Zadowolenie:
Cena:
Najnowsze opinie w bazie: (6)
Ania
Sama korzystałam z tej usługi i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Viola
Jest to bardzo dobra firma. Mają bardzo wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, którzy zawsze chętnie pomogą. Ich dworactwo w dziedzinie medycyny estetycznej jest niezawodne. Polecam.
Monika
Bardzo duży profesjonalizm i dobra obsługa, która traktuje każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu każdy klient może poczuć się wyjątkowo.
Marta
Jestem klientka tej firmy od dawna i nigdy nie zawiodła się na ich produktach czy zabiegach. Ostatnio korzystałam z zabiegu komórkami macierzystymi. Z tego zabiegu jestem szczególnie zadowolona i polecam każdemu.
Karolina
Tę firmę cechuje duży profesjonalizm, ale przede wszystkim fachowa obsługa klienta. Bardzo szybka dostawa. Polecam wszystkim
Nati
Firma Mesologic to dystrybutor profesjonalnego sprzętu, który powinien się znaleźć w każdym gabinecie medycyny estetycznej.
Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

Podobne ośrodki zdrowia

Dolegliwości bólowe mogą towarzyszyć różnym ...
Pajączki, czyli teleangiektazje to umiejscowione ...
Z klimatyzacją mamy do czynienia praktycznie wsz...
Cellulit wodny coraz częściej uważany jest za c...
Badanie USG Doppler żył to nic innego jak badani...
Pękające naczynka zwane potocznie pajączkami mo...