Zobacz również

Przychodnia REHAVITAE

Pozycja
w bazie:
11
Przychodnia REHAVITAE

Najnowsze opinie w bazie:

Polecam gabinet dr. Paluch
Teresa
czy mogę prosić o opinię leczenia nad potliwości dłoni ? stosowałem juz ultradzwieki masci leki itp... wiem ze nie działa i chcę to zrobić bo...
Marek
Mgr Elżbieta Noculak to profesjonalistka z zakresu dietetyki i odpowiedniego żywienia. Jest ze mną od samego początku, kiedy to zdecydowałam s...
Nicol
Instytut posiada szeroką ofertę z jaką nie spotkałam się we wcześniejszych placówkach. Wysoko wyszkolony, doświadczony i miły personel.
Pola
Lekarze pediatrzy bardzo dobrzy, minusem brak parkingu dla pacjenta, za to parking dla lekarzy. W mojej opinii to pacjent jest dla przychodni,...
~mama
Jest to bardzo dobra firma. Mają bardzo wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, którzy zawsze chętnie pomogą. Ich dworactwo w dziedzinie medycyny e...
Bernatka
Polecam wszystkim.
~Rafał
bardzo mili i wykwalifikowani lekarze.
~Kiziafizia
Przyjemne miejsce i bardzo miła obsługa. Efektywne zabiegi. Polecam każdemu wizytę tutaj.
~Weronika
Denkowska 45a
27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel: 791204248
Średnia ocena ośrodków
5/5
Wszystkie oceny: 4
https://www.rehavitae.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 18:00 8:00 - 18:00 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00 8:00 - 18:00 Zamknięte Zamknięte

Opis ośrodka zdrowia

Rehavitae w Ostrowcu Świętokrzyskim  to wykwalifikowana placówka medyczna specjalizująca się w terapii manualnej oraz osteopatii, zlokalizowana w Ostrowcu Św. w Małopolsce, niedaleko Opatowa. Gabinet terapii składa się przede wszystkim z specjalistycznych lekarzy, w tym z ortopedów, chirurgów, urologów, pulmonologów, fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Specjaliści podchodzą do każdego bardzo indywidualnie i jednocześnie profesjonalnie. Rehavitae Ostrowiec Św.   wykorzystywane są najnowsze technologie oraz efektywne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz pomoc w leczeniu.

Obsługiwane problemy zdrowotne tego centrum medycznego Rehavitae Ostrowiec Św.  są bardzo szerokie. Klienci mogą wybrać na przykład zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz tego wybierając Klinikię Rehavitea w Ostrowcu Świętokrzystkim możemy zbadać się nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym USG, i sprawdzic co dokładnie ukrywa się pod skórą. Specjalista łatwiej postawi diagnozę i zleci najbardziej odpowiednie leczenie.  Rehavitae   wspierając się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom, oferuje zabiegi z wielu obszarów w tym z pulmonologii, ortopedii, terapii manualnej, czy urologii.

Sprawdź inne wpisy Rehavitae w Ostrowcu Świętokrzyskim:


Znaczącą kwestią przychodni niewątpliwie jest na pewno to, że koncentruje lekarzy specjalistów z tak wielu dziedzin w jednym miejscu. Z przychodni rehatitae mogą skorzystać zarówno osoby, problemami natury pulmonologicznej, chcące poprawić nieco swój wygląd, czy potrzebujące wzmożonej rehabilitacji. Centrum oferuje zabiegi w konkurencyjnych, niskich cenach. Warto wybrać Rehavitae. Szczególnie, jeśli zależy ci na doświadczonych specjalistach. Ośrodek cieszy się pozytywnymi opiniami. Oddając się w ręce specjalistów masz pewność, że podczas każdego zabiegu atmosfera będzie intymna. Wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl - umów się na wizytę, skorzystaj z usług Rehavitae i ciesz się zdrowiem!

REHAVITAE Rehabilitacja Funkcjonalna i Osteopatia Gabinety Lekarskie to innowacyjna placówka, której celem jest zaspokajanie potrzeb pacjentów z zakresu ortopedii, urologii, pulmonologii, terapii manualnej oraz osteopatii. W centrum zlokalizowanym w Ostrowcu Świętokrzyskim można skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry specjalistów z wymienionych powyżej dziedzin oraz wykonać badanie z użyciem nowoczesnego aparatu do badań USG Ostrowiec.

Co więcej, w gabinetach lekarskich dostępny jest wiele usług o charakterze rehabilitacyjnym z zakresu terapii manualnej. REHAVITAE znane jest z oferowanego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, oraz jego przypadku. Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów jest gwarancją stawiania trafnych diagnoz oraz wysokiej skuteczności późniejszego leczenia.

Przychodnia specjalistyczna REHAVITAE oferuje badanie USG, czyli ultrasonograf, który jest jedną z najbardziej znanych metod badania obrazowego. Oprócz tego dostępni są specjaliści, którzy zajmują się ortopedią regeneracyjną oferujący zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze uszkodzonych tkanek. W przychodni znajduje się dietetyk, który oprócz redukcji masy ciała zajmie się oceną wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta. Pulmonolog Ostrowiec zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Fizjoterapeuci specjalizują się z rehabilitacji zakresu Terapii Manualnej, która polega na manualnym badaniu oraz leczeniu schorzeń ruchu. W gabinetach lekarskich dostępni są specjaliści od nowoczesnej diagnostyki i terapii schorzeń układu moczowego, którzy planują specjalistyczne leczenie urologiczne. Ortopeda Ostrowiec w gabinecie lekarskim REHAVITAE przy pomocy kompleksowej diagnostyki może planować leczenie operacyjne uszkodzonych części ciała. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych osteopatów oraz innych specjalistów.

Rehavitae to przychodnia specjalistyczna świadcząca usługi medyczne z dziedziny rehabilitacji funkcjonalnej i osteopatii. W skład oferty wchodzą między innymi konsultacje lekarskie specjalistyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne, diagnostyka funkcjonalna, planowanie leczenia i rehabilitacja. Rehavitae to gabinety lekarskie, w których do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Placówka zatrudnia doświadczonych lekarzy o różnych specjalizacjach.

 
Jak oceniasz ośrodek?
Terminowość wizyty:
Zadowolenie:
Cena:
Najnowsze opinie w bazie: (4)
Ania

28.12.2019

Miły personel.

Adres IP: **.***.**.111

Tomek Ostrowiec

28.12.2019

Polecam - szybkie badania USG

Adres IP: **.***.**.111

~Janina

22.10.2019

Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług w Przychodni. Poza tym panuje tam miła atmosfera, co jest bardzo istotne.

Adres IP: **.***.**.111

~Tadeusz

27.09.2018

Korzystałem z usług rehabilitacyjnych tej przychodni pozdrawiam miłą obsługę i polecam serdecznie

Adres IP: **.***.**.111

Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

Podobne ośrodki zdrowia

Przychodnia Wielospecjalistyczna MEDICUS A.T.
Łęczycka 11/13, 90-001
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Pulsantis Sp. z o. o.
Ostrowskiego 3, 53-238
5/5 (1 opinia)
NEOMEDICAL nowoczesne centrum medyczne
Niezapominajki 15,
Bądź pierwszy
w ocenie
NZOZ Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91a, 54-438
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia rehabilitacyjno-lecznicza RENA
Rejtana 10, 35-310
Bądź pierwszy
w ocenie
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska NZOZ Plac Kolegiacki
Plac Kolegiacki 12a, 61-841
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Lekarska MEDEO
Rzeczypospolitej 6, 61-397
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia CePeLek przy ulicy Żeromskiego
Żeromskiego 33,
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Specjalistyczna Medyk
Rejtana 53, 35-330326
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Remed-Lectus
Wałowa 27, 80-858
Bądź pierwszy
w ocenie

Artykuły

Jakie są przyczyny złej kondycji włosów?
Kondycja włosów wiele mówi o naszym...
Pajączki - przyczyny, profilkatyka, leczenie
Pajączki, czyli teleangiektazje to umiejscowione ...
Jakie są czynniki ryzyka wystąpienia choroby nowotworowej?
Choroba nowotworowa jest niezwykle złożonym i wi...
Ćwiczenie mięśni Kegla — przed ciążą, w ciąży i po porodzie
Te ukryte w podbrzuszu mięśnie, zwane mięśniam...
Jakie są objawy charakterystyczne dla raka trzustki?
Według statystyk rak trzustki stanowi nowotwór, ...