Zobacz również

Przychodnia REHAVITAE

Pozycja
w bazie:
11
Przychodnia REHAVITAE

Najnowsze opinie w bazie:

badanie mammografii przeprowadzone dokladnie i skrupulatnie. polecam.
~Aania
MesoLogic oferuję również zabieg mezoterapii, osoczem bogatopłytkowym. Polecam te zabiegi nie tylko do zwalczania wypadania włosów, ale główni...
Laura
Z pomocą terapii fali uderzeniowej wyeliminowałam miejsca z niechcianą tkanką tłuszczową jakiej nie mogłam pozbyć się nawet podczas regularnyc...
Julia
Polecam każdemu rodzicowi który boryka się z problemem otyłości u swojego dziecka. Doskonałe podejście do pacjenta.
Karolina
Miły personel.
Ania
Mialam tam robione dokladne badania krwi, dzieki czemu wczesnie wykryto moja anemie:)
~Wiktoria
Podczas przerwy w pracy często wykonuję proste ćwiczenia. Polecam ten sposób na dolegliwości żylne.
Dorota
W szybki sposób pozbyłam się moich pajączków, które tak bardzo mi przeszkadzały. Polecam klinikę Doppler Instytut.
Monika
Nowoczesna placówka w fachowym personelem. Polecam.
Adaś
Placówka świadczy szeroki zakres usług w wielu dziedzinach medycyny. Obsługa pacjenta w klinice wysokiej jakości. Polecam!
Natalia
Denkowska 45a
27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel: 791204248
Średnia ocena ośrodków
5/5
Wszystkie oceny: 4
https://www.rehavitae.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 18:00 8:00 - 18:00 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00 8:00 - 18:00 Zamknięte Zamknięte

Opis ośrodka zdrowia

Rehavitae w Ostrowcu Świętokrzyskim  to wykwalifikowana placówka medyczna specjalizująca się w terapii manualnej oraz osteopatii, zlokalizowana w Ostrowcu Św. w Małopolsce, niedaleko Opatowa. Gabinet terapii składa się przede wszystkim z specjalistycznych lekarzy, w tym z ortopedów, chirurgów, urologów, pulmonologów, fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Specjaliści podchodzą do każdego bardzo indywidualnie i jednocześnie profesjonalnie. Rehavitae Ostrowiec Św.   wykorzystywane są najnowsze technologie oraz efektywne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz pomoc w leczeniu.

Obsługiwane problemy zdrowotne tego centrum medycznego Rehavitae Ostrowiec Św.  są bardzo szerokie. Klienci mogą wybrać na przykład zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz tego wybierając Klinikię Rehavitea w Ostrowcu Świętokrzystkim możemy zbadać się nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym USG, i sprawdzic co dokładnie ukrywa się pod skórą. Specjalista łatwiej postawi diagnozę i zleci najbardziej odpowiednie leczenie.  Rehavitae   wspierając się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom, oferuje zabiegi z wielu obszarów w tym z pulmonologii, ortopedii, terapii manualnej, czy urologii.

Sprawdź inne wpisy Rehavitae w Ostrowcu Świętokrzyskim:


Znaczącą kwestią przychodni niewątpliwie jest na pewno to, że koncentruje lekarzy specjalistów z tak wielu dziedzin w jednym miejscu. Z przychodni rehatitae mogą skorzystać zarówno osoby, problemami natury pulmonologicznej, chcące poprawić nieco swój wygląd, czy potrzebujące wzmożonej rehabilitacji. Centrum oferuje zabiegi w konkurencyjnych, niskich cenach. Warto wybrać Rehavitae. Szczególnie, jeśli zależy ci na doświadczonych specjalistach. Ośrodek cieszy się pozytywnymi opiniami. Oddając się w ręce specjalistów masz pewność, że podczas każdego zabiegu atmosfera będzie intymna. Wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl - umów się na wizytę, skorzystaj z usług Rehavitae i ciesz się zdrowiem!

REHAVITAE Rehabilitacja Funkcjonalna i Osteopatia Gabinety Lekarskie to innowacyjna placówka, której celem jest zaspokajanie potrzeb pacjentów z zakresu ortopedii, urologii, pulmonologii, terapii manualnej oraz osteopatii. W centrum zlokalizowanym w Ostrowcu Świętokrzyskim można skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry specjalistów z wymienionych powyżej dziedzin oraz wykonać badanie z użyciem nowoczesnego aparatu do badań USG Ostrowiec.

Co więcej, w gabinetach lekarskich dostępny jest wiele usług o charakterze rehabilitacyjnym z zakresu terapii manualnej. REHAVITAE znane jest z oferowanego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, oraz jego przypadku. Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów jest gwarancją stawiania trafnych diagnoz oraz wysokiej skuteczności późniejszego leczenia.

Przychodnia specjalistyczna REHAVITAE oferuje badanie USG, czyli ultrasonograf, który jest jedną z najbardziej znanych metod badania obrazowego. Oprócz tego dostępni są specjaliści, którzy zajmują się ortopedią regeneracyjną oferujący zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze uszkodzonych tkanek. W przychodni znajduje się dietetyk, który oprócz redukcji masy ciała zajmie się oceną wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta. Pulmonolog Ostrowiec zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Fizjoterapeuci specjalizują się z rehabilitacji zakresu Terapii Manualnej, która polega na manualnym badaniu oraz leczeniu schorzeń ruchu. W gabinetach lekarskich dostępni są specjaliści od nowoczesnej diagnostyki i terapii schorzeń układu moczowego, którzy planują specjalistyczne leczenie urologiczne. Ortopeda Ostrowiec w gabinecie lekarskim REHAVITAE przy pomocy kompleksowej diagnostyki może planować leczenie operacyjne uszkodzonych części ciała. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych osteopatów oraz innych specjalistów.

Rehavitae to przychodnia specjalistyczna świadcząca usługi medyczne z dziedziny rehabilitacji funkcjonalnej i osteopatii. W skład oferty wchodzą między innymi konsultacje lekarskie specjalistyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne, diagnostyka funkcjonalna, planowanie leczenia i rehabilitacja. Rehavitae to gabinety lekarskie, w których do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Placówka zatrudnia doświadczonych lekarzy o różnych specjalizacjach.

 
Jak oceniasz ośrodek?
Terminowość wizyty:
Zadowolenie:
Cena:
Najnowsze opinie w bazie: (4)
Ania

28.12.2019

Miły personel.

Adres IP: **.***.**.111

Tomek Ostrowiec

28.12.2019

Polecam - szybkie badania USG

Adres IP: **.***.**.111

~Janina

22.10.2019

Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług w Przychodni. Poza tym panuje tam miła atmosfera, co jest bardzo istotne.

Adres IP: **.***.**.111

~Tadeusz

27.09.2018

Korzystałem z usług rehabilitacyjnych tej przychodni pozdrawiam miłą obsługę i polecam serdecznie

Adres IP: **.***.**.111

Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

Podobne ośrodki zdrowia

Przychodnia Remed-Lectus
Wałowa 27, 80-858
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna z POZ USI-MED
Kramarska 17, 61-765
5/5 (2 opinie)
NZOZ Przychodnia Kosmonautów
Horbaczewskiego 35,
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Morena
Jaśkowa Dolina 105, 80-286
Bądź pierwszy
w ocenie
Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
Reymonta 35, 60-791
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Zdrowia Rodziny Sp. z o.o. NZOZ
al. 29 Listopada 178A, 31-236
5/5 (1 opinia)
Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna im. Zbigniewa Żaka
Batorego 3, 31-135
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Specjalistyczna Nr 1
Hetmańska 21, 35-051
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia Medycyny Rodzinnej z Centrum Szczepień
Wołoskiej 137,
Bądź pierwszy
w ocenie
Przychodnia lekarska Na Wzgórzu
Jaworzniaków 37, 80-180
Bądź pierwszy
w ocenie

Artykuły

Squash, czyli trening całego ciała
Squash zyskuje w Polsce coraz większą popularno...
Dieta pudełkowa, jaką wybrać?
Jedną z najbardziej popularnych diet jest dieta p...
Skuteczne metody na walkę z łysieniem
Na problem wypadania włosów cierpią zarówno ko...
Rodzaje dyskopatii
Ludzki kręgosłup składa się z 23 krążk&oacut...
Pajączki - przyczyny, profilkatyka, leczenie
Pajączki, czyli teleangiektazje to umiejscowione ...