Zobacz również

Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa

Pozycja
w bazie:
19
Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa
Średnia ocena ośrodków
5/5
Wszystkie oceny: 1

Opis ośrodka zdrowia

W Centrum Onkologii Warszawa można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych centrach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i okolicy. Specjaliści oferują również możliwość diagnostyki oraz terapii w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został zbudowany z wyjątkową skrupulatnością, tak aby, wszyscy pacjenci uzyskali tutaj wszechstronną pomoc w sytuacji rozpoznania nowotworu. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach onkologii. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

Onkomedica to instytucja, która powstała w Warszawie, aby zagwarantować chorym z przypuszczniem choroby nowotworowej lub rozpoznaniem nowotworowym wszechstronną opiekę. W Onkomedica pracuje zespół wykwalifikowanych i uprawnionych lekarzy wraz z personelem medycznym, których fundamentalną misją jest dbałość o spokój oraz komfort badanej osoby, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym epizodem, w którym potrzebne jest wsparcie i empatia. W klinice lekarze specjaliści stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co szybko mogą ustalić opinię i zacząć proces leczenia. Badania profilaktyczne są niesłuchanie ważne, albowiem jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Doświadczeni lekarze pracujący w Onkomedica Warszawa oferują chorym z diagnozą choroby nowotworowej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą każdy badany otrzyma w każdym momencie. W Onkomedica jest sposobność wykonania rozpoznania podejrzanych zmian oraz ich leczenie za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Onkomedica oferuje również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Jak oceniasz ośrodek?
Terminowość wizyty:
Zadowolenie:
Cena:
Najnowsze opinie w bazie: (1)
opinia
Świetni specjaliści oraz personel z wysoką samo kulturą - polecam Onkomedica.
Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

Podobne ośrodki zdrowia

Josepha Conrada 24
01-922
tel: 22 535 30 22
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Dębina 103
61-450
tel: 533687684
Bądź pierwszy
w ocenie
Nowoursynowska 139L
02-776
tel: 226434503
Bądź pierwszy
w ocenie
Gruszek i jabłek 7
05-502
tel: +48 517 535 878
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Prądnicka 80
31-202
tel: 126142000
Bądź pierwszy
w ocenie

Dolegliwości bólowe mogą towarzyszyć różnym ...
Z klimatyzacją mamy do czynienia praktycznie wsz...
Pękające naczynka zwane potocznie pajączkami mo...
Ludzki kręgosłup składa się z 23 krążk&oacut...
Syrop na kaszel to lekarstwo, dzięki któremu w p...
Kompresjoterapia to jeden ze sposobów małoinwazy...