Zobacz również

Wampirzy lifting - wszystko co warto wiedzieć o zabiegu

Wampirzy lifting - wszystko co warto wiedzieć o zabiegu

Jednym z najpopularniejszych zabiegów ostatnich lat jest wampirzy lifting Warszawa . Ta dość enigmatyczna nazwa wynika ze sposobu jego przeprowadzania. Wampirzy lifting wykonuje się poprzez pobranie od pacjenta krwi, która jest poddawana odpowiedniej obróbce. W jej wyniku uzyskuje się osocze bogatopłytkowe - substancję, która podawana jest pacjentowi ponownie w miejsca, które wymagają regeneracji i odmłodzenia. Taki zabieg pozwala poprawić m.in. elastyczność skóry, jej kondycję, a także koloryt. Co warto wiedzieć o tej terapii przed pierwszą wizytą u lekarza medycyny estetycznej?

Wampirzy lifting - co to za zabieg?
Wampirzy lifting to zabieg, do którego wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, czyli substancję naturalnie występującą w krwi. Jej uzyskanie jest możliwe poprzez odpowiednie odwirowanie krwi, do czego wykorzystuje się specjalne urządzenie medyczne. Osocze bogatopłytkowe, to tak jak wskazuje nazwa preparat zawierający dużą liczbę płytek krwi. Są to składniki odpowiedzialne za stymulację procesów regeneracji skóry. Medycyna już od dłuższego czasu wykorzystuje niezwykłe właściwości osocza nie tylko w zabiegach upiększających. Stosuje się je do regeneracji uszkodzonych stawów i wiązadeł w ortopedii, czy w chirurgii ogólnej do przyśpieszenia procesów gojenia. W medycynie estetycznej sławę zyskało właśnie dzięki zabiegowi wampirzego liftingu, który pozwala poprawić wygląd cery. Terapia ta stała się znakomitą alternatywą dla innych zabiegów odmładzających, m.in. botoksu i kwasu hialuronowego.

Wampirzy lifting - kiedy warto wykonać?
Wampirzy lifting to zabieg, który jest bardzo naturalny, dlatego zaleca się go osobom, które uczulone są na syntetyczne substancje. Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się bezpośrednio z krwi pacjenta, dlatego jest najbardziej biozgodnym i naturalnym preparatem jaki istnieje w medycynie estetycznej. Zabieg można wykonywać w różnym wieku. Sprawdza się świetnie w redukcji oznak starzenia, jednak sięgają po niego coraz częściej także osoby młode w ramach profilaktyki anti aging. Poprzez terapię osoczem można zniwelować zmarszczki o różnym umiejscowieniu i charakterze. Zauważalna jest także widoczna poprawa jędrności skóry. Zabieg rekomendowany jest także dla osób, które borykają się z przebarwieniami i nierównym kolorytem.

Najnowsze opinie w bazie: (0)
Napisz opinię o ośrodku zdrowia
Końcowa ocena:

USG Doppler, czyli tzw. badanie dopplerowskie to n...
Squash zyskuje w Polsce coraz większą popularno...
Dolegliwości bólowe mogą towarzyszyć różnym ...
Opalenizna dla wielu z nas jest wyznacznikiem wita...
Wybierając się w dłuższą podróż samochodem,...
Pękające naczynka zwane potocznie pajączkami mo...